Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy grupą dziennikarzy, którzy od lat towarzyszą polskim sportowcom podczas zmagań na arenach krajowych i zagranicznych. Stworzyliśmy nowatorską na polskim rynku agencję, by móc realizować niekonwencjonalne pomysły w promowaniu wydarzeń sportowych, zawodników, klubów oraz sponsorów.

Nasi dziennikarze obsługiwali m.in. Igrzyska Olimpijskie w Londynie i Rio de Janeiro, czy kilka edycji Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, piłce ręcznej, siatkówce i piłce nożnej. Tworzyliśmy również biuro prasowe i zajmowaliśmy się pełna obsługa medialną reprezentacji Polski podczas uniwersjad w Kazachstanie i Tajwanie. Do dziś bardzo blisko współpracujemy z AZS.

Nasze materiały  publikowały największe polskie gazety (m.in. Super Express, Fakt, Rzeczpospolita, Przegląd Sportowy czy Gazeta Wyborcza, a także tygodniki – Newsweek, Polityka, Wprost, WSieci) oraz portale internetowe (Onet, Wirtualna Polska, Interia), a wykonane przez nas zdjęcia ukazywały się nie tylko na łamach mediów, ale trafiały również do zasobów Polskiej Agencji Prasowej, agencji East News, Reporter czy Pressfocus. Przygotowywaliśmy również materiały dla rozgłośni radiowych (Polskie Radio, RMF FM, Radio Zet, Radio Eska). Współpracujemy regularnie z Telewizją Polską oraz innymi stacjami telewizyjnymi.

 

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem niezbędnym do wykonania wszystkich działań profesjonalnie i szybko. Praca pod presją czasu i wiecznie goniącym nas deadlinem to dla nas codzienność. Poza wiedzą i doświadczeniem, naszym dużym atutem jest znajomość środowiska dziennikarskiego oraz bezcenne kontakty w branży, dzięki którym nasze materiały nigdy nie trafiają do skrzynki ze spamem, lecz od razu na biurka osób zainteresowanych tematem. Wiemy, kto w redakcjach naciska przycisk "enter" i potrafimy do niego trafić!